Kolo APACHE Kaya C3, černá
Kód: 38643/LSouvisející produkty
Detailní popis produktu
| Rámová sada | |
|---|---|
| Rám | Apache Kaya Carbon Full |
| Barva | tmavě antracitová |
| Velikosti | M, L, XL |
| Vidlice | vzduchová Rock Shox Judy Gold RL / 120 mm |
| Zdvih vpředu | 120 |
| Tlumič | vzduchový Rock Shox Monarch R DebonAir HV / 120 mm |
| Zdvih vzadu | 120 |
| Pohon | |
| Počet převodů | 1x12 |
| Měnič převodů | Sram NX Eagle |
| Přesmykač | - |
| Řazení | Sram SX Eagle |
| Kliky | Sram SX Eagle DUB, X-Sync, 34 z. |
| Středové složení | Sram DUB BSA 73 mm |
| Kazeta | Sram NX Eagle PG-1230, 11-50 z. |
| Řetěz | Sram NX Eagle |
| Brzdy | |
| Brzdové páky | hydraulické Sram Level TL |
| Brzdové třmeny | hydraulické Sram Level TL |
| Brzdové kotouče | Sram Centerline A2 (180 / 180 mm) |
| Komponenty | |
| Řídítka | PRO Koryak Rise 800 x 31,8 mm |
| Představec | PRO LT 80 x 31,8 mm |
| Hlavové složení | integrované tapered |
| Gripy | WTB Wafel Lock |
| Sedlo | WTB Volt |
| Sedlovka | pevná PRO LT, ø 31,6 x 350 mm |
| Pedály | - |
| Zapletená kola | |
| Velikost kol | 29" |
| Přední náboj | WTB Speedterra i27, pevná osa 15 x 110 mm |
| Zadní náboj | WTB Speedterra i27, pevná osa 12 x 148 mm |
| Ráfky | WTB Speedterra i27 |
| Pláště | WTB Ranger 29 x 2,25 TCS Light Fast Rolling |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Celoodpružená kola 29 |
|---|---|
| EAN: | 2932251100001 |
Univerzální hardtail. Užiješ si s ním pohodovou vyjížďku, jednoduchý singletrail i cestu do práce. Jeho hliníkový rám s Easy Trail geometrií perfektně doplňují kvalitní...
Nový Rambler 5.0 si vás okamžitě získá svým skvělým designem v kombinaci s kvalitní výbavou. Je ideální pro zdolávání lehkého horského terénu, objevování nových míst a odpočinek...
STEVENS Taniwha je pohodlný hardtail pro první off-road kilometry. Lehký hliníkový rám, kvalitní odpružení SR Suntour a spolehlivé komponenty Shimano, SunRace a Tektro zajišťují...
Univerzální hardtail. Užiješ si s ním pohodovou vyjížďku, jednoduchý singletrail i cestu do práce. Jeho hliníkový rám s Easy Trail geometrií perfektně doplňují kvalitní...
Lehký celokarbonový XC rám s vyváženým poměrem jízdního komfortu a závodní dravosti jsme vybavili spolehlivou sportovní sadou Shimano 1×12 s přehazovačkou XT a osvědčenou...
STEVENS Sonora GX AXS Sandstone – špičkový karbonový hardtail pro maximální výkon! Nejnovější bezdrátové řazení SRAM GX Eagle Transmission, vidlice RockShox SID Select+,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
