Kolo APACHE Eagle C5, bílá
Kód: 38640/XL 38640/M 38640/L 38640/S Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Technická specifikace
| Rámová sada | |
|---|---|
| Rám | Apache Eagle Carbon Full Toray 700 |
| Barva | bílá/antracit |
| Velikosti | S / M / L / XL |
| Vidlice | vzduchová Rock Shox Judy Gold RL / 120 mm |
| Zdvih vpředu | 120 |
| Tlumič | vzduchový Rock Shox Monarch R DebonAir HV / 120 mm |
| Zdvih vzadu | 120 |
| Pohon | |
| Počet převodů | 1x12 |
| Měnič převodů | Sram NX Eagle |
| Řazení | Sram SX Eagle |
| Kliky | Sram SX Eagle DUB, X-Sync, 34 z. |
| Středové složení | Sram DUB BSA 73 mm |
| Kazeta | Sram NX Eagle PG-1230, 11-50 z. |
| Řetěz | Sram NX Eagle |
| Brzdy | |
| Brzdové páky | hydraulické Sram Level TL |
| Brzdové třmeny | hydraulické Sram Level TL |
| Brzdové kotouče | Sram Centerline A2, (180 / 180 mm) |
| Komponenty | |
| Řídítka | Race Face Aeffect R, Rise 20 mm, 780 x 35 mm |
| Představec | Race Face Aeffect 35 mm |
| Hlavové složení | integrované tapered |
| Gripy | WTB Wafel Lock |
| Sedlo | WTB Volt |
| Sedlovka | karbonová, ø 31,6 x 400 mm |
| Pedály | - |
| Zapletená kola | |
| Velikost kol | 29" |
| Přední náboj | WTB Speedterra i27, pevná osa 15 x 110 mm |
| Zadní náboj | WTB Speedterra i27, pevná osa 12 x 148 mm |
| Ráfky | WTB Speedterra i27 |
| Pláště | WTB Ranger 29 x 2,25 TCS Light Fast Rolling |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Celoodpružená kola 29 |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
Zcela nový SKAUT vás snadno vyveze na hřeben, ale také rychle a bezpečně sjede z technické stezky. SKAUT otevírá dveře do světa celoodpružených trailových kol. Hliníkový rám se...
STEVENS Taniwha s lehkým hliníkovým rámem, odpruženou vidlicí SR Suntour XCR32, hydraulickými brzdami Shimano BR-MT200 a komponenty Shimano Alivio nabízí spolehlivý výkon....
Hravé singletraily, klopenky v bikeparku nebo celodenní výpravy do hor? S Tarpanem TR a jeho trailovou geometrií spolu s efektivním odpružením si vše užijete naplno. Tarpan...
Nejzdatnější zástupce kategorie XC hardtail postavený na lehkém, celokarbonovém rámu modelové řady Arrow. Kolo jsme vybavili kvalitní vidlicí Rock Shox Reba s uzamykáním z...
Popis produktu Hardtail z dnes již legendární modelové řady Razzer nabízí univerzální využití. Nezalekne se XC tras, singletrailu ani cesty do práce. Hliníkový rám disponuje...
ZEPHYR je zrozen pro hory. Je to hbité a pohotové horské kolo s pevným rámem, které si troufne na víc. Díky nadčasové geometrii je mimořádně hbité a rychlé a na trailech si...
Lehký celokarbonový XC rám s vyváženým poměrem jízdního komfortu a závodní dravosti jsme vybavili spolehlivou sportovní sadou Shimano 1×12 s přehazovačkou XT a osvědčenou...
STEVENS Sonora Grey – karbonový hardtail pro XC nadšence! Lehký rám, vidlice RockShox SID SL, pohon SRAM NX/SX Eagle 1x12 a spolehlivé Shimano Deore kotoučové brzdy zajišťují...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
