Kolo APACHE Eagle C1, ocelově modrá
Kód: 38634/XL 38634/M 38634/L 38634/S Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Technická specifikace
| Rámová sada | |
|---|---|
| Rám | Apache Eagle Carbon Full Toray 700 |
| Barva | modrá/antracit |
| Velikosti | S / M / L / XL |
| Vidlice | vzduchová FOX 34 Float Fit4 / 120 mm |
| Zdvih vpředu | 120 |
| Tlumič | vzduchový Fox Float DPS Factory / 120 mm, 184×44 mm |
| Zdvih vzadu | 120 |
| Pohon | |
| Počet převodů | 1x12 |
| Měnič převodů | Sram GX Eagle Lunar |
| Řazení | Sram GX Eagle Lunar |
| Kliky | Sram GX Eagle DUB, X-Sync, 34 z. |
| Středové složení | Sram DUB BSA 73 mm |
| Kazeta | Sram GX Eagle XG-1275, 10-52 z. |
| Řetěz | Sram NX Eagle |
| Brzdy | |
| Brzdové páky | hydraulické Sram Level TLM |
| Brzdové třmeny | hydraulické Sram Level TLM |
| Brzdové kotouče | Sram Centerline A2, (180 / 180 mm) |
| Komponenty | |
| Řídítka | Race Face Aeffect R, Rise 20 mm, 780 x 35 mm |
| Představec | Race Face Aeffect 35 mm |
| Hlavové složení | integrované tapered |
| Gripy | WTB Wafel Lock |
| Sedlo | WTB Volt |
| Sedlovka | karbonová, ø 31,6 x 400 mm |
| Pedály | - |
| Zapletená kola | |
| Velikost kol | 29" |
| Přední náboj | WTB Proterra Light i30, pevná osa 15 x 110 mm |
| Zadní náboj | WTB Proterra Light i30, pevná osa 12 x 148 mm |
| Ráfky | WTB Proterra i30 |
| Pláště | WTB Ranger 29 x 2,25 TCS Light Fast Rolling |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Celoodpružená kola 29 |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
STEVENS Sonora GX AXS Sandstone – špičkový karbonový hardtail pro maximální výkon! Nejnovější bezdrátové řazení SRAM GX Eagle Transmission, vidlice RockShox SID Select+,...
Zcela nový SKAUT vás snadno vyveze na hřeben, ale také rychle a bezpečně sjede z technické stezky. SKAUT otevírá dveře do světa celoodpružených trailových kol. Hliníkový rám se...
Jakmile nastoupíte, zábava začíná díky uvolněné trailové geometrii Applebee, v neposlední řadě díky rozměrům kol přizpůsobeným výšce rámu. A na trailu nikdy nepoleví, protože...
Zcela nové kolo RASCAL je ideální, pokud jste se rozhodli vyrazit na svůj první XC závod nebo maraton. Bude vám také skvělým společníkem při každodenních vyjížďkách na okruzích...
ZEPHYR Xpert je zrozen pro hory. Je to agilní a citlivé all-mountain kolo s pevným rámem, které si troufne na víc. Díky nadčasové geometrii je mimořádně hbité a rychlé a na...
Nový RASCAL je ideální kolo, pokud jste se rozhodli vyrazit na svůj první XC závod nebo maraton. Bude vám také skvělým společníkem při každodenních vyjížďkách na okruzích ve...
Univerzální hardtail. Užiješ si s ním pohodovou vyjížďku, jednoduchý singletrail i cestu do práce. Jeho hliníkový rám s Easy Trail geometrií perfektně doplňují kvalitní...
Nejlepší kombinace zábavy, spolehlivosti a rozumné ceny na lehkém karbonovém rámu Arrow osazeném spolehlivou sadou Shimano Deore 1×12 s přehazovačkou Shimano SLX. O pohodlí se...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
