Kolo APACHE Arrow C5, černá
Kód: 38607/XL 38607/M 38607/L 38607/S Zvolte variantuSouvisející produkty
multi klíč 17 funkcí – nýtovač, centrovací klíč, montpáka, 2/2.5/3/4/5/6/8mm imbusy, šoubovák, 8/10mm konusy,149.g.
Detailní popis produktu
Technická specifikace
| Rámová sada | |
|---|---|
| Rám | Apache Arrow Carbon HT Toray 700 |
| Barva | černá |
| Velikosti | S, M, L, XL |
| Vidlice | vzduchová Rock Shox Recon Silver RL R |
| Zdvih vpředu | 100 mm |
| Pohon | |
| Počet převodů | 1 × 12, 34 × 11-50 zubů |
| Měnič převodů | Sram NX Eagle |
| Řazení | Sram SX Eagle |
| Kliky | Sram SX Eagle DUB, X-Sync, 34 zubů |
| Středové složení | Sram DUB BSA 73 mm |
| Kazeta | Sram NX Eagle PG-1230, 11-50 zubů |
| Řetěz | Sram NX Eagle |
| Brzdy | |
| Brzdové páky | hydraulické Sram Level TL |
| Brzdové třmeny | hydraulické Sram Level TL |
| Brzdové kotouče | Sram Centerline A2 Ø180 / Ø160 mm |
| Komponenty | |
| Řídítka | Race Face Ride XC 710 × 31,8 mm |
| Představec | Easton EA50 80 × 31,8 mm |
| Hlavové složení | integrované tapered |
| Gripy | WTB Wafel Lock |
| Sedlo | WTB Volt |
| Sedlovka | karbonová, ø 31,6 × 400 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánská horská kola 29" |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
Apache Hupahu R1 je horské kolo s hlinikovým rámem, koly o průměru 29 palců, odpruženou vzduchovou vidlicí a pohonem 1x12.Spojení kvalitního rámu z hliníkové slitiny a sady 1x12...
Horská kola s průměrem kol 29“ doporučujeme cyklistům s výškou postavy nad 180 cm. Nabízejí lepší vyhlazení povrchu v terénu a jsou ideální volbou pro ty, kdo hledají pohodlí, a...
Nekompromisní all mountain stroj o zdvihu 160/140 mm s odolným hliníkovým rámem, 29” koly, stabilní geometrií a čtyřčepovým systémem odpružení. Tarpan AM 1S tímhle bikem...
Nový Rambler 4.0 si vás okamžitě získá skvělým designem v kombinaci s kvalitní výbavou. Je ideální pro zdolávání lehkého horského terénu, objevování nových míst a odpočinek od...
Nový Rambler 1.0 vás tam dostane díky skvělému designu v kombinaci s kvalitní výbavou. Je ideální pro zdolávání lehkého horského terénu, objevování nových míst a odpočinek od...
Nový Rambler 2.0 si vás okamžitě získá skvělým designem v kombinaci s kvalitní výbavou. Je ideální pro zdolávání lehkého horského terénu, objevování nových míst a odpočinek od...
Zcela nový SKAUT vás snadno vyveze na hřeben, ale také rychle a bezpečně sjede z technické stezky. SKAUT otevírá dveře do světa celoodpružených trailových kol. Hliníkový rám se...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
