Horské kolo Leader fox ESENT 29", 2023 bílá
Kód: 33279/18 33279/16 Zvolte variantuSouvisející produkty
Multi klíč, 19 funkcí 2–8mm imbusy, Phillips & Flat šroubovák, 2× montpáka, 8/10mm šroubovák, centr.klíč- 3.3/3.45/4.0/Mavic, nýtovač řetězu, Torx...
multi klíč 17 funkcí – nýtovač, centrovací klíč, montpáka, 2/2.5/3/4/5/6/8mm imbusy, šoubovák, 8/10mm konusy,149.g.
Detailní popis produktu
| RÁM | HLINÍKOVÝ 6061 |
| VIDLICE | TRAVEL 10mm,SPRING |
| PŘEDSTAVEC | EXERACE, HLINÍKOVÝ ,DÉLKA:75mm |
| Př.NÁBOJ | KT-AF55,HLINÍKOVÁ,RYCHLOUPÍNÁK,32 DĚR |
| Za.NÁBOJ | KT A52R,ALLOY,QR,32 DĚR |
| PLÁŠŤ | CST,52-622, 29'' |
| PŘEVODNÍK | PROWHEEL,HLINÍKOVÝ,38T,170mm |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | ZAPOUZDŘENÉ |
| PŘEHAZOVAČKA | SHIMANO ALTUS RD-M310, 7/8 RYCHLOSTÍ |
| PASTOREK | SUNSHINE,8 RYCHLOSTÍ, 11-36T |
| ŘAZENÍ | SHIMANO M310, 8 RYCHLOSTÍ |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánská horská kola 29" |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
STEVENS Sonora ES kombinuje lehký karbonový rám, závodní geometrii a prémiové komponenty Shimano Deore XT s vidlicí Fox 32 Float SC. Ideální volba pro ambiciózní maratonské...
Apache Hupahu A1 je horské kolo s hlinikovým rámem, koly o průměru 29 palců, odpruženou vzduchovou vidlicí a pohonem 1x10.Devětadvacítka jako stvořená pro zábavu v terénu, kde...
Dokonalé ztělesnění myšlenky MTB. Univerzální hardtail Razzer Evo si poradí s každým typem trasy – od XC okruhů, bikepackingu, singletrailu až po dojíždění do práce. Razzer...
Hardtail z dnes již legendární modelové řady Razzer nabízí univerzální využití. Nezalekne se XC tras, singletrailu ani cesty do práce. Hliníkový rám disponuje stejnou geometrií...
Zcela nové kolo RASCAL je ideální, pokud jste se rozhodli vyrazit na svůj první XC závod nebo maraton. Bude vám také skvělým společníkem při každodenních vyjížďkách na okruzích...
Apache Hupahu R1 je horské kolo s hlinikovým rámem, koly o průměru 29 palců, odpruženou vzduchovou vidlicí a pohonem 1x12.Spojení kvalitního rámu z hliníkové slitiny a sady 1x12...
ZEPHYR je zrozen pro hory. Je to hbité a pohotové horské kolo s pevným rámem, které si troufne na víc. Díky nadčasové geometrii je mimořádně hbité a rychlé a na trailech si...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
