Kolo APACHE Arrow C1, ocelově modrá
Kód: 38595/XL 38595/M 38595/L 38595/S Zvolte variantuSouvisející produkty
Multi klíč, 19 funkcí 2–8mm imbusy, Phillips & Flat šroubovák, 2× montpáka, 8/10mm šroubovák, centr.klíč- 3.3/3.45/4.0/Mavic, nýtovač řetězu, Torx...
Detailní popis produktu
Technická specifikace
| Rámová sada | |
|---|---|
| Rám | Apache Arrow Carbon HT Toray 700 |
| Barva | ocelově modrá |
| Velikosti | S, M, L, XL |
| Vidlice | vzduchová Rock Shox Reba RL R / 100 mm |
| Zdvih vpředu | 100 mm |
| Pohon | |
| Počet převodů | 1×12, 34 × 10-52 zubů |
| Měnič převodů | Sram GX Eagle Lunar |
| Řazení | Sram GX Eagle Lunar |
| Kliky | Sram GX Eagle DUB, X-Sync, 34 zubů |
| Středové složení | Sram DUB BSA 73 mm |
| Kazeta | Sram GX Eagle XG-1275, 10-52 zubů |
| Řetěz | Sram NX Eagle |
| Brzdy | |
| Brzdové páky | hydraulické Sram Level TLM |
| Brzdové třmeny | hydraulické Sram Level TLM |
| Brzdové kotouče | Sram Centerline A2 Ø180 / Ø160 mm |
| Komponenty | |
| Řídítka | Race Face Ride XC 710 × 31,8 mm |
| Představec | Easton EA50 80 × 31,8 mm |
| Hlavové složení | integrované tapered |
| Gripy | WTB Wafel Lock |
| Sedlo | WTB Volt |
| Sedlovka | karbonová, ø 31,6 × 400 mm |
| Pedály | - |
| Zapletená kola | |
| Velikost kol | 29" |
| Přední náboj | WTB Speedterra i27, pevná osa 15 x 110 mm |
| Zadní náboj | WTB Speedterra i27, pevná osa 12 x 148 mm |
| Ráfky | WTB Speedterra i27, 32 děr |
| Pláště | WTB Ranger 29 x 2,25 TCS Light Fast Rolling |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánská horská kola 29" |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
Zcela nové kolo RASCAL je ideální, pokud jste se rozhodli vyrazit na svůj první XC závod nebo maraton. Bude vám také skvělým společníkem při každodenních vyjížďkách na okruzích...
STEVENS Devil's Trail je trailové hardtail kolo s lehkým hliníkovým rámem, odpruženou vidlicí RockShox a 2x11 převody Shimano Deore, navržené pro maximální kontrolu a výkon na...
STEVENS Taniwha je pohodlný hardtail pro první off-road kilometry. Lehký hliníkový rám, kvalitní odpružení SR Suntour a spolehlivé komponenty Shimano, SunRace a Tektro zajišťují...
Jakmile nastoupíte, zábava začíná díky uvolněné trailové geometrii Applebee, v neposlední řadě díky rozměrům kol přizpůsobeným výšce rámu. A na trailu nikdy nepoleví, protože...
Hydraulické kotoučové brzdy Tektro plus hnací ústrojí od Shimano. Odpružená vidlice SR Suntour se zdvihem 100 milimetrů. Navíc dobře zpracovaný hliníkový rám s uvolněnou...
Efektivita dotažená na hranice možností. Agilní, agresivní, lehké MTB s minimální ztrátou energie. Karbonový rám s možností užití teleskopické sedlovky a vylepšenou XC geometrií...
Apache Hupahu R3 je horské kolo s hlinikovým rámem, koly o průměru 29 palců, odpruženou vzduchovou vidlicí a pohonem 1x12.Sportovní devětadvacítka osazená spolehlivou...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
