APACHE Gila C1 Rival, černá
Kód: 38661/52C 38661/54C 38661/56C Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Technická specifikace
| Rámová sada | |
|---|---|
| Rám | Apache Gila Carbon T1000 |
| Barva | tmavě antracitová |
| Velikosti | S52, M54, L56, XL59 |
| Vidlice | pevná karbonová T1000 |
| Pohon | |
| Počet převodů | 1x11 |
| Měnič převodů | Sram Rival 1 |
| Řazení | Sram Rival 1 |
| Kliky | Phantom CNC 175 mm, 40 zubů |
| Středové složení | Press Fit |
| Kazeta | Sram PG-1130, 11-42 zubů |
| Řetěz | Sram PC-1110 |
| Brzdy | |
| Brzdové páky | Sram Rival 1 HRD |
| Brzdové třmeny | Sram Rival 1 HRD |
| Brzdové kotouče | Sram Centerline CL (160 / 160 mm) |
| Komponenty | |
| Řídítka | karbonové kombo, 460 mm |
| Představec | karbonové kombo, 90-110 mm |
| Hlavové složení | integrované tapered |
| Gripy | PRO Race Comfort |
| Sedlo | WTB Volt Sport |
| Sedlovka | karbonová asymetrická, 400 mm |
| Pedály | - |
| Zapletená kola | |
| Velikost kol | 28" |
| Přední náboj | WTB Proterra i23 |
| Zadní náboj | WTB Proterra i23 |
| Ráfky | WTB Proterra i23 |
| Pláště | WTB Riddler TCS 37-622 Light Fast Rolling |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Silniční kola |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
STEVENS Super Prestige 2×12 je cyklokrosové kolo vyvinuté pro maximální výkon v závodních podmínkách. Karbonový rám s optimalizovanou tuhostí a precizní geometrií nabízí...
Vstupní model mezi gravel biky Pells. Není důležité za první kolo utratit majlant. Raw 5 je skvělý v poměru cena / výkon. Raw 5 Vstupní model mezi gravel biky Pells. Není...
Gravel bike se skvělou geometrií, super osazením a prémiovými materiály. Raw 2 Gravel bike se skvělou geometrií, super osazením a prémiovými materiály. Zabrat umí v každém...
STEVENS Camino je univerzální karbonové gravel kolo ideální pro bikepacking i off-road jízdy. S integrovaným vedením kabeláže, širokým prostorem pro pláště až 45 mm a Shimano...
STEVENS Super Prestige Di2 je špičkové závodní cyklokrosové kolo s lehkým karbonovým rámem, bezdrátovým systémem řazení Shimano Ultegra Di2 2x12 pro maximální výkon. STEVENS...
Čistokrevný gravel bike je skvělý společník k nekonečnému objevování i k rychlým vyjížďkám. S Raw není žádný cíl příliš daleko. Raw 3 je zaměřený na maximální jednoduchost a...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
