Pánské krosové kolo Leader Fox TOSCANA 2021, black shiny
Kód: 30612/19- 30612/20 30612/22- Zvolte variantuSouvisející produkty
Tip
UNIVERZÁLNÍ PLASTOVÝ BLATNÍK RAPTOR PRO KOLA 26/27/29" S ODPRUŽENOU VIDLICÍ, ČERNÝ
zeptejte se na termín
1 199 Kč
–9 %
BLATNÍK PŘEDNÍ TOPEAK DEFENDER XC1
Průměrné hodnocení produktu je 2,5 z 5 hvězdiček.
zeptejte se na termín
1 499 Kč
–11 %
BLATNÍKY TOPEAK DEFENDER M1/XC11 SET 29"
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
Detailní popis produktu
| RÁM | HLINÍKOVÝ 6061 |
| VIDLICE | ZOOM 141,ZDVIH 45mm,ZAMYKATELNÁ |
| PŘEDSTAVEC | HLINÍKOVÝ, NASTAVITELNÝ, DÉLKA: 90mm |
| Př.NÁBOJ | KT-AF55,HLINÍKOVÁ,RYCHLOUPÍNÁK |
| Za.NÁBOJ | KT A52R,ALLOY,QR |
| PLÁŠŤ | CST,50-622 |
| Př.BRZDA | TEKTRO V-BRAKE |
| Za.BRZDA | TEKTRO V-BRAKE |
| PŘEVODNÍK | PROWHEEL,HLINÍKOVÝ,22/32/42T,170mm |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | ZAPOUZDŘENÉ |
| ŘETĚZ | KMC X9 |
| PŘEHAZOVAČKA | SHIMANO ALIVIO |
| PASTOREK | 9 RYCHLOSTÍ,11-36T |
| PŘESMYKAČ | SHIMANO ACERA FD-T3000 |
| ŘAZENÍ | SHIMANO ACERA,9 RYCHLOSTÍ |
| ŘAZENÍ | SHIMANO ACERA, 3 RYCHLOSTI |
| SEDLOVKA | EXERACE D: 30,9mm, L: 300mm |
| STOJÁNEK | HLINÍKOVÝ |
| NOSNOST | 120 kg |
| HMOTNOST | 15,2 kg |
| POZNÁMKA | Hmotnost udávána pro rám 19" |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánská krosová kola |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
Tip
Kolo APACHE Matto A1, černá
Skladem
13 990 Kč
Apache Matto A1 je krosové kolo s hlinikovým rámem, koly o průměru 28 palců, odpruženou vidlicí a pohonem 3x9.Užívat si jízdu na silnici i polních cestách při dlouhých výletech...
Tip
10 999 Kč
Krosové kolo je ideální pro cykloturistiku.Kola průměru 28 palců a středně široké pláště nabídnou milovníkům svižné jízdy dostatek výkonu na asfaltu, ale zároveň díky přednímu...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
