Kolo APACHE Hupahu R3, modrá
Kód: 38625/XL 38625/M 38625/L 38625/S Zvolte variantuSouvisející produkty
Multi klíč, 19 funkcí 2–8mm imbusy, Phillips & Flat šroubovák, 2× montpáka, 8/10mm šroubovák, centr.klíč- 3.3/3.45/4.0/Mavic, nýtovač řetězu, Torx...
Detailní popis produktu
Technická specifikace
| Rámová sada | |
|---|---|
| Rám | Apache Hupahu R Al |
| Barva | zelenomodrá |
| Velikosti | S, M, L, XL |
| Vidlice | vzduchová RST Aerial RL / 120 mm |
| Zdvih vpředu | 120 |
| Pohon | |
| Počet převodů | 1x12 |
| Měnič převodů | LTWOO RD-AT12X Shadow |
| Přesmykač | - |
| Řazení | LTWOO SL-A12-X Rapidfire Plus |
| Kliky | Shimano Deore M6100 32z., 175 mm |
| Středové složení | Shimano XT BB-MT800 |
| Kazeta | Shimano Deore CS-M6100, 10-51 z. |
| Řetěz | KMC X-12 |
| Brzdy | |
| Brzdové páky | hydraulické Shimano BL-M6100 |
| Brzdové třmeny | hydraulické Shimano BR-M6100 |
| Brzdové kotouče | Shimano SM-RT54 (160 / 160 mm) |
| Komponenty | |
| Řídítka | Al 325 31,8 x 740 mm |
| Představec | Al 31,8 x 60 mm, 7° |
| Hlavové složení | semiintegrované tapered, 44/56 mm |
| Gripy | WTB Wafel Lock |
| Sedlo | WTB Volt Sport |
| Sedlovka | pevná Al ø 27,2 x 400 mm |
| Pedály | Al VP-469 |
| Zapletená kola | |
| Velikost kol | 29" |
| Přední náboj | Shimano MT410 Boost, pevná osa 15 x 110 mm |
| Zadní náboj | Shimano MT400 Boost, pevná osa 12 x 148 mm |
| Ráfky | Taurus Cerurim, 36H |
| Pláště | Continental Race King 29 x 2,2 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánská horská kola 29" |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
Nový Rambler 3.0 si vás okamžitě získá skvělým designem v kombinaci s kvalitní výbavou. Je ideální pro zdolávání lehkého horského terénu, objevování nových míst a odpočinek od...
Univerzální hardtail. Užiješ si s ním pohodovou vyjížďku, jednoduchý singletrail i cestu do práce. Jeho hliníkový rám s Easy Trail geometrií perfektně doplňují kvalitní...
Nekompromisní all mountain stroj o zdvihu 160/140 mm s odolným hliníkovým rámem, stabilní geometrií, čtyřčepovým systémem odpružení a čtyřpístkovými brzdami. Tarpan 3 AM...
All-mountain kolo s rámem z hliníkové slitiny 6061 se 130mm zdvihem zadní stavby a systémem odpružení “HORSTLINK“. Modely SKAUT představují vstup do kategorie celoodpružených...
Tento pohodlný hardtail STEVENS je lákavou startovací nabídkou pro vaše první off-roadové kilometry s 27,5" nebo 29" koly v závislosti na velikosti rámu. A díky spolehlivým a...
Horská kola s průměrem kol 29“ doporučujeme cyklistům s výškou postavy nad 180 cm. Nabízejí lepší vyhlazení povrchu v terénu a jsou ideální volbou pro ty, kdo hledají pohodlí, a...
Dokonalé ztělesnění myšlenky MTB. Univerzální hardtail Razzer Evo si poradí s každým typem trasy – od XC okruhů, singletrailu až po dojíždění do práce. Razzer Evo 2 Jedno...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
