Kolo APACHE Hupahu C1, červená
Kód: 38601/M 38601/L 38601/S Zvolte variantuSouvisející produkty
multi klíč 17 funkcí – nýtovač, centrovací klíč, montpáka, 2/2.5/3/4/5/6/8mm imbusy, šoubovák, 8/10mm konusy,149.g.
Multi klíč, 19 funkcí 2–8mm imbusy, Phillips & Flat šroubovák, 2× montpáka, 8/10mm šroubovák, centr.klíč- 3.3/3.45/4.0/Mavic, nýtovač řetězu, Torx...
Detailní popis produktu
Technická specifikace
| Rámová sada | |
|---|---|
| Rám | Apache Hupahu C Carbon |
| Barva | černá |
| Velikosti | S, M, L, XL |
| Vidlice | vzduchová Rock Shox Reba RL / 100 mm |
| Zdvih vpředu | 100 |
| Tlumič | - |
| Pohon | |
| Počet převodů | 1x12 |
| Měnič převodů | Sram GX Eagle Lunar |
| Přesmykač | - |
| Řazení | Sram GX Eagle Lunar |
| Kliky | Sram GX Eagle DUB, X-Sync, 34 z. |
| Středové složení | Sram DUB BSA 73 mm |
| Kazeta | Sram GX Eagle XG-1275, 10-52 z. |
| Řetěz | Sram NX Eagle |
| Brzdy | |
| Brzdové páky | hydraulické Sram Level TLM |
| Brzdové třmeny | hydraulické Sram Level TLM |
| Brzdové kotouče | Sram Centerline A2 (180 / 180 mm) |
| Komponenty | |
| Řídítka | PRO Koryak Flat 720 x 31,8 mm |
| Představec | PRO LT 80 x 31,8 mm |
| Hlavové složení | integrované tapered |
| Gripy | WTB Wafel Lock |
| Sedlo | WTB Volt |
| Sedlovka | pevná PRO LT, ø 31,6 x 350 mm |
| Pedály | - |
| Zapletená kola | |
| Velikost kol | 29" |
| Přední náboj | WTB Speedterra i27, pevná osa 15 x 110 mm |
| Zadní náboj | WTB Speedterra i27, pevná osa 12 x 148 mm |
| Ráfky | WTB Speedterra i27 |
| Pláště | WTB Ranger 29 x 2,25 TCS Light Fast Rolling |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánská horská kola 29" |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
Nový Rambler 3.0 si vás okamžitě získá skvělým designem v kombinaci s kvalitní výbavou. Je ideální pro zdolávání lehkého horského terénu, objevování nových míst a odpočinek od...
Nový Rambler 4.0 si vás okamžitě získá skvělým designem v kombinaci s kvalitní výbavou. Je ideální pro zdolávání lehkého horského terénu, objevování nových míst a odpočinek od...
Dokonalé ztělesnění myšlenky MTB. Univerzální hardtail Razzer Evo si poradí s každým typem trasy – od XC okruhů, bikepackingu, singletrailu až po dojíždění do práce. Razzer...
Nejlepší kombinace zábavy, spolehlivosti a rozumné ceny na lehkém karbonovém rámu Arrow osazeném spolehlivou sadou Shimano Deore 1×12 s přehazovačkou Shimano SLX. O pohodlí se...
Nový RASCAL je ideální kolo, pokud jste se rozhodli vyrazit na svůj první XC závod nebo maraton. Bude vám také skvělým společníkem při každodenních vyjížďkách na okruzích ve...
Karbonové pevné XC jízdní kolo stvořené pro zábavnou jízdu v terénu je vybaveno osvědčenou vidlicí Rock Shox Recon Silver se zamykáním z řídítek a spolehlivou dvanáctkovou sadou...
Nový Rambler 2.0 si vás okamžitě získá skvělým designem v kombinaci s kvalitní výbavou. Je ideální pro zdolávání lehkého horského terénu, objevování nových míst a odpočinek od...
Nekompromisní all mountain stroj o zdvihu 160/140 mm s odolným hliníkovým rámem, 29” koly, stabilní geometrií a čtyřčepovým systémem odpružení. Tarpan AM 1S tímhle bikem...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
