Kolo APACHE Gila RS1, černá
Kód: 38655/54C 38655/56C Zvolte variantuSouvisející produkty
Nová EYE-CATCHING technologie maximalizuje vaši viditelnost pro ostatní účastníky silničního provozu.
Detailní popis produktu
Technická specifikace
| Rámová sada | |
|---|---|
| Rám | Apache Gila RS Carbon T1000 |
| Barva | černá |
| Velikosti | S52, M54, L56, XL58 |
| Vidlice | pevná karbonová T1000 |
| Pohon | |
| Počet převodů | 2 × 12 |
| Měnič převodů | Shimano Ultegra Di2 RD-R8150 |
| Přesmykač | Shimano Ultegra Di2 FD-R8150 |
| Řazení | Shimano Ultegra Di2 ST-8170 |
| Kliky | Shimano FC-R8100 175 mm, 52 × 36 zubů |
| Středové složení | Press Fit Sting BB386SH |
| Kazeta | Shimano Ultegra CS-R8101, 11 - 30 zubů |
| Řetěz | Shimano CN-M7100 |
| Brzdy | |
| Brzdové páky | Shimano Ultegra Di2 ST-8170 |
| Brzdové třmeny | Shimano Ultegra BR-8170 |
| Brzdové kotouče | Shimano Ultegra RT-MT800 (140 / 160 mm) |
| Komponenty | |
| Řídítka | karbonové kombo |
| Představec | karbonové kombo |
| Hlavové složení | integrované tapered |
| Gripy | Repente Grip 3.0 |
| Sedlo | Repente Quasar 2.0 Aeron |
| Sedlovka | karbonová asymetrická, 400 mm |
| Pedály | - |
| Zapletená kola | |
| Velikost kol | 28" |
| Přední náboj | Mavic Ksyrium 30, 100 × 12 mm |
| Zadní náboj | Mavic Ksyrium 30, 142 × 12 mm |
| Ráfky | Mavic Ksyrium 30 |
| Pláště | Vittoria Rubino 28 × 622 kevlar |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Silniční kola |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
Silniční kolo STEVENS Izoard ULT Di2 s karbonovým rámem, elektronickou sadou Shimano Ultegra Di2 2x12 rychlostí a výkonnými hydraulickými kotoučovými brzdami. Ideální stroj pro...
Stevens Tabor je spolehlivé gravel kolo se stabilní geometrií, mechanickými kotoučovými brzdami TRP Spyre C a pohonem Shimano GRX 2x10. Nabízí dostatek prostoru pro širší pláště...
STEVENS Vapor 2x11 je lehký a všestranný cyklokrosový model s hliníkovým rámem a karbonovou vidlicí, vybavený pohonem Shimano GRX 2x11 a hydraulickými kotoučovými brzdami....
STEVENS Camino je univerzální karbonové gravel kolo ideální pro bikepacking i off-road jízdy. S integrovaným vedením kabeláže, širokým prostorem pro pláště až 45 mm a Shimano...
Model PELLS Airflow 2 je základním a cenově nejdostupnějším modelem řady Airflow na karbonovém rámu a vidlici. Je zaměřen na aerodynamiku, nízkou váhu a vysokou tuhost, a díky...
Výborná geometrie, skvělá tuhost a kvalitní komponenty. To je definice nového Raw 4 Raw 4 Kvalitní zeslabovaný hliník nabízí dobrou tuhost a skvělou geometrii jako mají naše...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
