Kolo APACHE Arrow C7, bílá
Kód: 38616/XL 38616/M 38616/L 38616/S Zvolte variantuSouvisející produkty
Nejlepší kombinace zábavy, spolehlivosti a rozumné ceny na lehkém karbonovém rámu Arrow osazeném spolehlivou sadou Shimano Deore 1×12 s přehazovačkou Shimano SLX. O pohodlí se...
Multi klíč, 19 funkcí 2–8mm imbusy, Phillips & Flat šroubovák, 2× montpáka, 8/10mm šroubovák, centr.klíč- 3.3/3.45/4.0/Mavic, nýtovač řetězu, Torx...
Detailní popis produktu
Technická specifikace
| Rámová sada | |
|---|---|
| Rám | Apache Arrow Carbon HT Toray 700 |
| Barva | bílá |
| Velikosti | S, M, L, XL |
| Vidlice | vzduchová SR Suntour Raidon XC RL-R |
| Zdvih vpředu | 120 mm |
| Pohon | |
| Počet převodů | 1 × 12, 34 × 11-51 zubů |
| Měnič převodů | Shimano SLX RD-M7100 Shadow Plus |
| Řazení | Shimano Deore SL-M6100-R |
| Kliky | Shimano FC-MT511-1, 32 zubů |
| Středové složení | Shimano Deore BB-MT500 |
| Kazeta | Sram NX Eagle PG-1230, 11-50 zubů |
| Řetěz | Shimano Deore CN-M6100 |
| Brzdy | |
| Brzdové páky | hydraulické Shimano BL-MT401 |
| Brzdové třmeny | hydraulické Shimano BR-MT410 |
| Brzdové kotouče | Shimano SM-RT54 (180 / 160 mm) |
| Komponenty | |
| Řídítka | MAX1 Performance, Rise 15 mm, 810 × 31,8 mm |
| Představec | MAX1 Performance 7° |
| Hlavové složení | integrované tapered |
| Gripy | WTB Wafel Lock |
| Sedlo | WTB Volt |
| Sedlovka | karbonová, ø 31,6 × 400 mm |
| Pedály | - |
| Zapletená kola | |
| Velikost kol | 29" |
| Přední náboj | Shimano HB-TC500, pevná osa 15 x 110 mm |
| Zadní náboj | Shimano FH-TC500, pevná osa 12 x 148 mm |
| Ráfky | WTB Speedterra i25, 32 děr |
| Pláště | WTB Ranger 29 x 2,25 TCS Light Fast Rolling |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánská horská kola 29" |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
ZEPHYR Xpert je zrozen pro hory. Je to agilní a citlivé all-mountain kolo s pevným rámem, které si troufne na víc. Díky nadčasové geometrii je mimořádně hbité a rychlé a na...
Nový Rambler 4.0 si vás okamžitě získá skvělým designem v kombinaci s kvalitní výbavou. Je ideální pro zdolávání lehkého horského terénu, objevování nových míst a odpočinek od...
Hardtail z dnes již legendární modelové řady Razzer nabízí univerzální využití. Nezalekne se XC tras, singletrailu ani cesty do práce. Hliníkový rám disponuje stejnou geometrií...
Dokonalé ztělesnění myšlenky MTB. Univerzální hardtail Razzer Evo si poradí s každým typem trasy – od XC okruhů, singletrailu až po dojíždění do práce. Razzer Evo 2 Jedno...
Zcela nový SKAUT vás snadno vyveze na hřeben, ale také rychle a bezpečně sjede z technické stezky. SKAUT otevírá dveře do světa celoodpružených trailových kol. Hliníkový rám se...
Nový RASCAL je ideální kolo, pokud jste se rozhodli vyrazit na svůj první XC závod nebo maraton. Bude vám také skvělým společníkem při každodenních vyjížďkách na okruzích ve...
Univerzální hardtail. Užiješ si s ním pohodovou vyjížďku, jednoduchý singletrail i cestu do práce. Jeho hliníkový rám s Easy Trail geometrií perfektně doplňují kvalitní...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
