Spokey MOVENA Elektrický běžecký pás značkové triko zdarma

Kód: 29485
Tip
Neohodnoceno
Značka: Spokey
24 999 Kč –20 % 19 999 Kč
Skladem

BĚŽECKÝ PÁS SPOKEY MOVENA 2HP, 18 km/h, 120 kgOblíbená hudba během tréninku? Připojte si běžecký pás k telefonu přes Bluetooth a vychutnejte si vysoce kvalitní zvuk z reproduktorů zabudovaných v běžeckém pásu MOVENA!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Běžecký pás Movena značky Spokey je nenahraditelným vybavením v domácí posilovně. Nemusíte se vzdát tréninku kvůli smogu, dešti, mrazu nebo jiným faktorům. Zařízení má moderní systém tlumení vibrací, takže komfort tréninku je opravdu skvělý nejen pro uživatele, ale také pro ostatní členy domácnosti.

Při každodenním používání jsou užitečná také vestavěná transportní kolečka pro snadnou manipulaci – díky nim můžete snadno přesunout běžecký pás na požadované místo. Když běžecký pás zrovna nepoužíváte, můžete jej jednoduše složit, čímž zabere méně místa. Opětovné rozložení je velmi jednoduché. Stačí nohou stisknout na barevný prvek hydraulického válce a opatrně zatáhnout pás dolů – běžecký pás se rozloží sám. MOVENA je dobrá volba pro začátečníky – ovládací panel je ergonomický a intuitivní.

Moderní řešení
Běžecký pás má systém SP QUALITY & SUPPORT, což znamená vysokou odolnost, životnost a správný výběr materiálů. Již výše zmíněný systém tlumení vibrací S.A.S. (Shock absorption system) – výrazně eliminuje vibrace přenášející se do běžeckého pásu při běhu, čímž zvyšuje komfort užívání a snižuje zátěž kloubů. Systém ECP (Ergonomicaly designed control panel) navíc umožňuje snadný a intuitivní způsob ovládání zařízení. Panel má také multimediální dok, na který můžete umístit svůj tablet a užívat si při běhu oblíbenou hudbu nebo filmy. Běžecký trenažér je v rukojetích vybavený snímačem tepové frekvence, který vám umožní sledovat puls během tréninku – takže již nepotřebujete další vybavení pro bezpečné a efektivní cvičení.

Počítač
Elektrický běžecký pás Movena je vybaven počítačem, který vám umožní zvolit si tréninkové parametry optimálně přizpůsobené svým potřebám, změřit čas, vzdálenost, rychlost, počet spálených kalorií, puls a HRC. 12 přednastavených programů jsou určeny pro ty, kteří chtějí být fit a budovat formu, stejně tak pro ty, kteří se snaží o ty nejlepší výsledky. Všechny parametry lze sledovat na třech LED displejích.

Na běžeckém páse Movena lze běžet maximální rychlostí 18 km/h – takže si bez problémů užijete i rychlejší trénink. Můžete si také nastavit 12 různých úhlů sklonu běžeckého pásu, takže aniž byste museli opustit svůj domov, můžete běhat a přizpůsobovat intenzitu vašeho tréninku pro dosažení požadovaných cílů. Pro větší pohodlí a bezpečnost má běžecký pás Spokey Movena protiskluzovou strukturu pásu.

Aplikace FitShow
I v pohodlí domova můžete běžet tématickým prostředím (poušť, prérie, les,..) po připojení k aplikaci FitShow.
– nabízí záznam INDOOR (vnitřních) a OUTDOOR (venkovních) aktivit
– venkovní aktivity zaznamenává prostřednictvím GPS
INDOOR aktivity:
– tématická prostředí
– mapy (běžecká trasa zvolená na mapě)
– zaznamenává: čas, kalorie, vzdálenost, kroky/min., puls, průměrná rychlost a tempo
Poznámka: Tréninkové programy v aplikaci nejsou kompatibilní s běžeckým pásem, jelikož má model Movena naprogramované své vlastní tréninkové programy.

Parametry:
výkon motoru: 2,0 HP
rychlost: 0-18 km/h
12 stupňová regulace úhlu náklonu pásu
počet programů: 12 + manuální program
3 LED displeje
multimediální dok: místo na tablet
bluetooth
možnost využití aplikace App Control FitShow pro iOS a Android
kompatibilní s aplikací Google View Map na iOS
funkce počítače: čas, vzdálenost, rychlost, kalorie, tepová frekvence, HRC
bezpečnostní klíč
možnost složení pásu
vestavěná kolečka pro snadnější manipulaci
protiskluzový povrch pásu
zabudované reproduktory pro poslech hudby
rozměr běžící plochy: 46 x 130 cm
rozměr rozloženého pásu: 164 x 73 x 131 cm
rozměr složeného pásu: 160 x 72 x 43 cm
rozměr balení: 170,5 x 76,5x 28,5 cm
vzdálenost mezi madly: 72 cm
váha netto: 55 kg
váha brutto: 65 kg
maximální váha uživatele: 120 kg
záruka: 5 let na rám a 2 roky na mechanické části, s výjimkou komponentů, které podléhají běžnému opotřebení
certifikáty: CE, Rohs

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: