sáně pro dospělé KHW Snow Comfort

Kód: 8090/ZEL
Tip
Neohodnoceno
Značka: KHW
8 690 Kč
Skladem
Barevná varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

komfortní sáně nejen pro méně pohyblivé

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Odpružené víceúčelové sáně s podvozkem z dvoustěnného plastu s ocelovými kluznými pásy na lyžinách. Sáně jsou standardně vybaveny vstřikovaným polstrovaným sedákem s protiskluzovými vlastnostmi.
 
Snow Comfort je jedinečný ve svém designu a užitných vlastnostech. Má zvýšenou opěrnou část vzadu, stavitelnou opěrku pro hlavu a dvě na sobě nezávislé kovové brzdy po obou stranách.  Vzadu je připojeno pojízdné stupátko na lyžích, které je pohyblivě zavěšeno na sáních a je samostatně brzděno vlastní nášlapnou brzdou. Stupátko se nechá rovněž zavěsit na rám tak, aby nepřekáželo při samostatné jízdě na sáních.
 
Zvláštní pozornost zasluhuje trubkový kovový rám pro malé děti a starší uživatele, jakož i pro postižené občany. Tento rám zajišťuje postranní ochranu sedícímu, který může být připevněn k sedací ploše dodávaným systémem bezpečnostních pásků ve třech pozicích - holení, stehen a pánve.
 
Široké lyžiny zajišťují optimální skluz na všech druzích sněhu, ergonomicky formovaná čelní a zadní partie a zabudované nášlapy zvyšují dále bezpečnost a jízdní komfort.
 
Odpružení dále povyšuje mimořádně vysokou užitnou hodnotu tohoto jedinečného výrobku od KHW !


Samostatnou částí modelu Snow Comfort je pojízdné stupátko pro druhou osobu.
 
Horní plocha stupátka je opatřena na nášlapech drážkami proti prokluzu a pro jednoduché odstranění sněhu z bot. Uprostřed je pak nášlap brzdy, kterou může ovládající osoba přibrzďovat pohyb sání.
 
Stupátko je na spodku opatřeno dvěma lyžemi pro dobrý skluz a dobrou nosnost i v hlubším sněhu.
 
Vodicí část stupátka pro připojení na tělo sání je vybavena kloubem pro zajištění perfektního kopírování terénu. Tato část je ukončena zaoblenou drážkou pro jednoduché nasazení na zadní rám sání. Stupátko tak v případě, že ho není třeba k přepravě druhé osoby za sáněmi, může být vezeno, aniž nějak překáží pohybu.
 
 
Snow Comfort je vyjímečný model mezi všemi ostatními prostředky pro jízdu na sněhu.
 
Jeho základním posláním je být pohodlný pro osoby, který takový druh povozu na sníh potřebují. Jsou lidé, kteří milují pobyt na čerstvém zimním vzduchu, kteří však nemohou z různých příčin použít běžný výrobek.
 
Snow Comfort nabízí (jak i vyplývá z jeho názvu) vysoký komfort, vynikající bezpečnost a myslí i na to, aby vezená osoba mohla být doprovázena.
 
Snow Comfort ocení zejména osoby invalidní či méně pohybliví, senioři, případně nemocní. Ale skvěle poslouží všem!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: