Pánské krosové kolo Leader Fox CROSS, AWAY pánské 2023-2 3x7 SPEED
Kód: 32950/20 32950/19 32950/22- Zvolte variantuSouvisející produkty
Tip
UNIVERZÁLNÍ PLASTOVÝ BLATNÍK RAPTOR PRO KOLA 26/27/29" S ODPRUŽENOU VIDLICÍ, ČERNÝ
zeptejte se na termín
399 Kč
–15 %
BLATNÍK PŘEDNÍ ZEFAL DEFLECTOR FM60 PRO 26"
Průměrné hodnocení produktu je 2,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
1 199 Kč
–9 %
BLATNÍK PŘEDNÍ TOPEAK DEFENDER XC1
Průměrné hodnocení produktu je 2,5 z 5 hvězdiček.
zeptejte se na termín
BLATNÍKY M-WAVE 28" ŠÍŘE 45MM + DYNAMO KABELY ČERNÉ SERVISNÍ BALENÍ
Průměrné hodnocení produktu je 3,5 z 5 hvězdiček.
Skladem
Akce
Novinka
Tip
149 Kč
–20 %
BLATNÍKY 20" ŠÍŘE 50MM UNIVERZÁLNÍ ČERNÉ
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
Skladem
Detailní popis produktu
| RÁM | HLINÍKOVÝ 6061 |
| VIDLICE | ZOOM 141,ZDVIH 45mm,ZAMYKATELNÁ |
| PŘEDSTAVEC | HLINÍKOVÝ,NASTAVITELNÝ DÉLKA:90mm |
| Př.NÁBOJ | KT-AF55,HLINÍKOVÁ,RYCHLOUPÍNÁK |
| Za.NÁBOJ | KT A52R,ALLOY,QR |
| PLÁŠŤ | CST, 42-622 |
| PŘEVODNÍK | PROWHEEL,HLINÍKOVÝ,28/38/48T,170mm |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | ZAPOUZDŘENÉ |
| ŘETĚZ | KMC Z50 |
| PASTOREK | 7 RYCHLOSTÍ,11-34T |
| PŘESMYKAČ | S-RIDE |
| ŘAZENÍ | SHIMANO ST-EF-41-7R, 3 RYCHLOSTI |
| SEDLOVKA | EXERACE D: 30,9mm, L: 300mm |
| ZVONEK | ANO |
| STOJÁNEK | HLINÍKOVÝ |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánská krosová kola |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
Tip
9 999 Kč
Krosové kolo je ideální pro cykloturistiku.Kola průměru 28 palců a středně široké pláště nabídnou milovníkům svižné jízdy dostatek výkonu na asfaltu, ale zároveň díky přednímu...
Tip
14 590 Kč
PELLS Crono 3 je základní a cenově nejdostupnější model řady. Tenhle univerzální crossový bike oceníte ve městě díky úchytům pro montáž příslušenství – stojan, nosič, blatníky a...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
