dětské saně KHW Snow Baby Fun

Kód: 7397
Neohodnoceno
Značka: KHW
4 690 Kč
Skladem
Moderní kočárek na sníh od KHW s vysokou úrovní bezpečnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je určen zejména pro nejmenší děti ve věku 1-3 roky. Sedák má vysokou opěrnou část, zvýšené boky a boční kovové rámy. Dítě je tak vždy v bezpečí, a to i v případě, že usne či si potřebuje opřít hlavičku. Sedák  je samozřejmě vybaven tříbodovým bezpečnostním popruhem s rychloupínací přezkou pro zajištění dítěte. Rukojeť je plynule nastavitelná v různých výškách a umožňuje sáňky tlačit nebo táhnout.
 
Sedák lze sejmout, což umožní používat podvozek jako malé sáňky. Výrobek tak splňuje více účelů a je mimořádně praktický.


Kvalitní, dvoustěnný plast na podvozku sáněk má tlumicí účinky pro zlepšení odolnosti proti nárazům. Nízké riziko převrácení díky optimálnímu těžišti a zvláštní konstrukci podvozku přispívají k maximální bezpečnosti. Kovové pásky na lyžinách slouží pro ideální skluz a ochraňují také proti oděru podvozku.
 
Součástí dodávky je transportní síťka na rukojeti.


Snow Baby Fun je řešen zejména s ohledem na vysokou bezpečnost dítěte. Nízko položené těžiště a rozkročený podvozek je zásadní pro podélnou i příčnou stabilitu výrobku.
 
Vysoká zadní část sedáku podrží hlavičku dítěte i v okamžiku, kdy dítě na sáňkách usne. Boční rám ochraňuje nejenom před vypadnutím do strany, ale také zajistí vyšší bezpečnost proti případným nárazům jiných účastníků provozu na sjezdovkách.
 
Sedák Snow Baby Fun Seat lze kdykoli odmontovat. Tím získáme navíc další výrobek, a sice malé sáňky Snow Rocket, které může dítě používat tak dlouho, dokud sáňkám neodroste.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: