Spokey MOBIUS COMFORT Elektrická koloběžka, kolečka 8"

Kód: 30763
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Spokey
7 999 Kč –27 %
img (1)
7 999 Kč –27 % 5 840 Kč
Skladem

Elektrická koloběžka Spokey MOBIUS COMFORT:

- dosahuje maximální rychlosti až 20 km/h*, a s plně nabitou baterii umožňuje ujet vzdálenost až 12 km
v blatníku je zabudované červené světlo, díky němuž budete vždy dobře viditelní pro ostatní účastníky silničního provozu
je hybrid, který je vybaven elektrickým nožním pohonem – stačí se jen odrazit od země. Tento model umožňuje i jízdu s úplně vybitou baterií bez rizika zadření motoru – z elektro koloběžky se tak stává zcela běžná koloběžka

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrická koloběžka Spokey MOBIUS COMFORT je hybrid, který se svým způsobem jízdy velmi podobá klasickým koloběžkám. Má nožní pohon zabudovaný do desky, který umožňuje plynulé ovládání rychlosti. Pro dosažení vysoké rychlosti (až 20 km/h) se stačí jen odrazit od země. Model MOBIUS COMFORT je náš Spokey bestseller s nesčetnými moderními technologickými řešeními. Byl také oceněn v prestižní anketě Influencer ’s Top 2020.

Kombinace klasické a elektrické koloběžky

Elektrická koloběžka Spokey MOBIUS COMFORT má konstrukci připomínající klasickou koloběžku bez motoru. Díky tomu je přechod na elektrický model velmi intuitivní. Už po chvíli se na ni budete cítit jako ryba ve vodě. Pohon koloběžky je zabudován v desce, na které se nachází pedál pro regulaci rychlosti. Toto řešení umožňuje plynulé ovládání rychlosti, a ruce se tak mohou plně věnovat řízení. Stačí se jen odrazit od země, abychom dosáhli vysokých rychlostí a měli plnou kontrolu nad koloběžkou. A navíc se nemusíte starat o stav baterie. Pokud se baterie v koloběžce zcela vybije, můžete v jízdě dále pokračovat, protože model MOBIUS COMFORT umožňuje jízdu jako na klasické koloběžce bez rizika zadření motoru.

Nejvyšší jízdní komfort

Elektrická koloběžka Spokey MOBIUS COMFORT je skvělou volbou jak pro děti, teenagery tak i pro dospělé. Vyvíjí maximální rychlost až 20 km/h*, a s plně nabitou baterii umožňuje ujet vzdálenost až 12 kilometrů. Je ultra lehká a kompaktní. Díky možnosti skládání nezabírá mnoho místa a můžete si tak koloběžku vzít kamkoliv s sebou. Snadno se vejde do kufru auta, do výtahu nebo do autobusu. Umožňuje pohodlný přesun v přeplněném městě. Díky elektrické koloběžce se vyhnete dopravním zácpám a snadno se dopravíte na místa, kam byste se s jinými dopravními prostředky dostávali jen stěží.

Buďte vždy v bezpečí a vidět

Elektrická koloběžka je hitem této sezóny! Není náhoda, že popularita koloběžek neustále roste. Díky regulovatelným řídítkům v rozmezí 88-103 cm (od země), bude model MOBIUS COMFORT skvělou volbou pro více než jednu sezónu. Výšku řídítek si tak můžete nastavit dle vlastní potřeby. Díky tomuto řešení elektrická koloběžka „roste“ spolu s vámi! Koloběžka je vybavena dvojitým brzdovým systémem – brzdný mechanismus je podpořen dalším elektronickým brzdným systémem a díky tomuto řešení, je brzdění efektivnější a bezpečnější.

Navíc je model MOBIUS COMFORT vybaven odpruženou přední vidlicí, která snižuje přenos vibrací při jízdě po nerovném povrchu. Když koloběžku zapnete a rozjedete se, zadní červené světlo se zapne automaticky samo. Díky tomu budete vždy dobře viditelní pro ostatní účastníky silničního provozu.

nejjednodušší způsoby, jak prodloužit životnost baterie:
– nenechávejte baterii zcela vybít,
– nabíjejte baterii pravidelně, alespoň jednou měsíčně a pouze pokud je koloběžka vypnutá,
– pro nabíjení používejte originální nabíječku, která je součásti balení,
– před nastartováním motoru uveďte koloběžku do pohybu tím, že se odrazíte od země,
– rozjíždějte se na první rychlostní stupeň,
– plynule zvyšujte rychlost a při jízdě do kopce pomáhejte motoru tím, že se budete odrážet od země,
– vyvarujte se velkým teplotním rozdílům během používání a nepřetržité jízdy maximální rychlostí.

Parametry:
maximální dojezd: 12 km*
maximální rychlost: 20 km/h
maximální úhel stoupání: 12°
výkon motoru: 250 W
HYBRID - nožní pohon s elektrickým motorem
rám: hliník
rozměr kol: 8"/ 20,32 cm
typ kol: plná, gumová
baterie zabudovaná v plošině
rychlé a jednoduché složení koloběžky
rozměry: 96,5 x 36 x 103 cm
rozměr složené koloběžky: 86,5 x 46 x 36 cm
nastavitelná výška řídítek od země: 88-103 cm
brzda: nožní
dvojitý brzdný systém
osvětlení: zadní (červené)
tlumení nárazů: přední
maximální hmotnost uživatele: 100 kg
váha netto: 8 kg
váha brutto: 10,5 kg
záruka na koloběžku a její komponenty: 2 roky
záruka na baterii: 6 měsíců

Parametry baterie:
napětí: 36 V
kapacita: 2,6 Ah
typ: Lithiová**
množství vytvořené energie: 94 Wh
doba nabíjení: 2-3 hodiny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: